Продавець ЛІНКОР розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
63 відгуків
ЛІНКОР
+380 (97) 642-20-05

Склохолст малярний

Виробництво скловолокна


На сьогоднішній день величезним попитом користуються екологічно чисті матеріали для обробки житлових приміщень, які не виділяють при використанні шкідливі речовини. Склохолст зі стовідсотковою впевненістю можна віднести до даної різновиду оздоблювальних матеріалів.

Скловолокна для полотна виходять з розплаву через прядильні фільєри. Різна товщина волокон виходить за рахунок того, що у фильеров є різний діаметр. Для склополотна використовуються волокна самої малої товщини. Вони стають видимими тільки тоді, коли про'єднуються в полотна.

Нитки склополотна або павутинки мають хаотичне розташування, так як вони розподіляються по стрічці конвеєра у процесі пресування під високим тиском і температурою. Одержуване гладке полотно змотується на бобіни, з яких потім виходять рулоні.

всі Плюси і мінуси склополотна


На стекловолокне не накопичується статична електрика, на нього не діє вологість, він є стійким до ударних впливів, має інертність по відношенню до реагентів з будівельної й обробної сфери. Склохолст добре пропускає пару і повітря, завдяки чому на ньому не утворюється цвіль. На стекловолокне також не виникає корозії. Скловолокно не викликає алергії, має вогнестійкість і стійкість до температурних перепадів.

Структура скловолокна дозволяє вирівнювати і армувати поверхня, на яку вона наноситься. Його можна перефарбовувати кілька разів, не переживаючи за його стан і якість. Не вбирає бруд і пил. Ну і основна перевага – досить доступна і демократична ціна.

Однак, варто згадати і про кількох недоліки. При розкрої полотна необхідно працювати в гумовіх рукавицях, оскільки маленькі частинки скла, з яких складається полотно, є небезпечними для шкіри рук. Не варто забувати також про захист органів зору і дихальної системи, а також про щільному одязі для захисту відкритих частин тіла, в іншому випадку можна отримати скляні помітив.

Віді склополотна


Щільність скловолокна може мати три значення: 25, 40 і 50 г/кв. м.

З допомогою полотна найменшої товщини зазвичай обклеюють стелі перед фарбуванням, за рахунок чого таке полотно отримало назву стельової павутинки. Однак, через свою невисоку вартість він не володіє належною якістю, щоб повністю замаскувати стельові нерівності, тому клеїти його краще на більш-менш рівні стелі.

Другий тип скловолокна можна назвати практично універсальним, оскільки з його допомогою армують і стеля, і стіни. Клеїться таке полотно на поверхню, яку в подальшому планується фарбувати. Стеклохолст з щільністю 40 г/кв. м. завдяки своїй міцності відмінно підходить для нижньої ділянки стіни, де ризик механічних пошкоджень особливо великий. Склохолст здатний захистити цю частину стіни від подряпин і відколів, а також настінну штукатурку від пошкоджень.

І, нарешті, стеклохолст з щільністю 50 г/кв. м. допомагає замаскувати тріщини і нерівності на стелях і стінах досить великої глибини. Їм добре армувати цехи і майстерні, оскільки стеклохолст з такою товщиною добре витримує механічні навантаження. Однак для житлових приміщень використовувати такий стеклохолст не має особливого сенсу, цілком підійде і попередній тип.

Склохолст в рулонах
Склохолст в рулонах


Робота зі скловолокном


Для шкірного типу склополотна потрібен свій тип клею і розчину грунтовки, для надійного утримання полотна. Між наклеюванням полотен і фінальної обробкою необхідно враховувати час висихання клею і грунтовки. Ці дані вказуються виробником на упаковці.

В якості клею не слід використовувати шпаклівку і штукатурку, оскільки вони не дають потрібної фіксації полотна на стіні або стелі. При недостатній просочення, на полотні і взагалі можуть почати утворюватися бульбашки.

Для склополотна застосовується спеціалізований клей для склошпалер.

Поклейка склополотна


Для наклеювання склополотна не потрібно яких-небудь спеціальних навичок, тим не менш необхідно знаті основні етапи виконання робіт.

Якщо ви здатні самостійно вирівняти та зміцнити стіни і полотки, то непогано заощадите, оскільки вартість таких робіт, як правило, досить висока.

поклейка склополотна
Поклейка склополотна

Першим ділом видалити зі стін старі шпалери або штукатурку, потім усуньте глибокі тріщини і вирівняйте поверхню стін. Очистіть щіткою або пилососом пил і бруд зі стін, не повинно залишитися ніяких цементних частинок або слідів шпаклівки і штукатурки.

Обробіть поверхню стін грунтовкою глибокого проникнення, знадобитися до двох або трьох шарів. Захисна плівка ґрунтовки також поліпшить адгезійні властивості наклеюються полотен. Переконайтеся, що ґрунтовка добре вбереться в поверхню, після чого дайте їй просохнути.

Найбільш серйозні нерівності, проти яких безсила грунтовка, вирівнюються шпаклівкою і шпателем.

Якщо ви плануєте обклеювати склохолстом всю стіну, починати слід з кута кімнати. Як слід промажте потрібну ділянку стіни клеєм і прикладіть полотно. Добрих стиків, як і нахлестів, при використанні скловолокна бути не повинно. Щільно притисніть полотно до верхнього ділянці і розгладьте його шпалерним шпателем. Наступне полотно клеїться внапуск, після чого на край полотна прикладається металева лінійка і по ній відрізаються під листи. Потім притискають шпателем краї полотен до стіни. Коли клей просохне протягом часу, зазначеному в інструкції, можна приступати до подальшої обробки.

При наклеюванні склополотна необхідно також стежити за тим, щоб під час його висихання в приміщенні не було протягів. Не вмикайте електричні обігрівачі, щоб полотна не відшарувалися від стіни.

При обклеюванні склохолстом стін з гіпсокартону, необхідно заздалегідь вирівняти поверхню шпаклівкою. Перед її нанесенням загрунтуйте стіни і проклейте стіну паперовою стрічкою. Ґрунтовка утворює захисну плівку на стінах, які потім можна армувати склохолстом.

Фарбування склополотна


фарбування склополотна Фарбувати стеклохолст можна тільки після того, як він повністю просохне. Якщо ви використовуєте малярний стеклохолст, то перед фарбуванням ніякого додатково покриття наносити не потрібно.

Фарби знадобиться досить багато, так як проклеєний стеклохолст добре вбирає її складу. Це потрібно у випадку збереження рельєфу малюнка на склохолсті. В іншому випадку слід нанести на стіну вирівнюючу шпаклівку.

Наносьте фарбу в два шарі. Другий шар повинен бути нанесений через 12 годин після першого. Якщо поверхня дуже гладка, може знадобитися і третій шар, для однорідності кольору.

Фарбу рекомендується використовувати на водній основі. Найзручніше фарбувати валиком з м'якою насадкою з хутра, а важкодоступні місця фарбувати спеціальною м'якою кистю.

Щоб уникнути підготовчої шпаклівки поверхні для склополотна, можна нанести на стіну кілька густих шарів клею, кожен з яких також необхідно просушити. Коли клей запам'ятати структуру малюнка, поверхню згладиться, при цьому ідеально рівною вона все ж не буде. Це допоможе непогано заощадити на витраті фарби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner