Продавець ЛІНКОР розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
63 відгуків
ЛІНКОР
+380 (97) 642-20-05

Стяжки для підлоги, топінг

СУЧАСНІ СУМІШІ ДЛЯ СТЯЖКИ
При обробці різних житлових, офісних і виробничих приміщень необхідно заливати чорнову підлогу спеціальним складом, який допоможе ліквідувати різні нерівності і перекоси підлогових перекриттів. Такі нюанси можуть виникнути при порушенні технології виробництва плит на заводі, коли армований каркас заливається бетоном. Плита застигає нерівномірно, тому матеріал може перетікати від одного краю до іншого. В цьому випадку утворюються напливи в горизонтальній площині плити. Також до перекосів виробляти некваліфікований монтаж деталей, коли робота виконується в поспіху або неписьменними фахівцями.

Нерівності проявляються у перепаді висоти між протилежними діагональними кутами плити. Перепади можуть становити від одного міліметра до декількох сантиметрів. Такі показники залежать від площі плити перекриття і габаритних розмірів приміщення. Якщо не заливати підлогу стяжкою, то подальші ремонтні операції будуть утруднені, оскільки обробникам доведеться проявляти всю свою кмітливість і професійний досвід для обклеювання шпалер, монтажу плінтусів, укладання паркету і т. д., оскільки ідеальних рівний пропорцій при ремонті досягти буде неможливо.

Кінцевий результат, навіть при роботі професіоналів, може викликати багато питань, оскільки матеріали на стінах і підлозі будуть виглядати криво і порушитися правильне взаємне розташування оздоблювальних матеріалів. Також нерівний підлогу викликає роздратування вестибулярного апарату людини, що може викликати запаморочення, розлад травної системи. Для ціх цілей слід вирівнювати підлогу відносно горизонтальної площини з використанням суміші для стяжки, щоб нівелювати можливі перекоси.

ЗАСТОСУВАННЯ СУМІШЕЙ ДЛЯ СТЯЖКИ
Раніше в якості заливки стяжки підлоги використовувався бетон. Інгредієнти змішувалися і заливалися на поверхню, однак такий метод виявляв відразу кілька недоліків:

1. Самостійно важко підібрати пропорції компонентів;
2. Товщина стяжки варіювалася від 20 до 30 мм;
3. Збільшувалося навантаження на перекриття;
4. Утворювалися горбі і напливи при застиганні;
5. Потрібно ретельно розгладжувати поверхню;
6. Низька міцність і жорсткість заливки.
Такий спосіб використовувався тільки в сухих приміщеннях. Застосування його у вологих і сирих кімнатах було скрутним, оскільки бетон дуже довго застигав, в ньому з'єднання являлися тріщини і погіршувалася його міцність.

Сучасні суміші для стяжки відрізняються від бетону тім, що всі компоненти рівномірно підібрані і забезпечують швидке висихання суміші, а товщина може становити від 5 мм, що значно знижує навантаження на залізобетонні перекриття.

Сучасні суміші використовуються в різних типах приміщень, вони відрізняються високою жорсткістю і міцністю. Склад суміші не вимагає використання спеціальних затвержувачів і пластифікаторів. Достатня підготувати її, слідуючи вказівкам інструкції.

СКЛАД СУЧАСНИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ СТЯЖКИ
У сучасних умовах виробники пропонують купити суміш для стяжки, які поділяються за видом основного сполучного елемента:

Суміші з цементній основі. Основним сполучною компонентом є цемент, а додатково використовуються різні мінеральні або полімерні матеріали, а також модифікатори, які полегшують процес заливки.
Цементні склади на основі керамзитного щебеню використовуються для чорнової заливки підлоги. Товщина варіюється від 30 до 70 мм
Склади використовуються для фінішного вирівнювання. Товщина заливки 5 - 6 мм. Такі суміші не порошать і не тріскаються в процесі застигання.
Самовирівнюючі суміші коштують досить дорого, альо смороду швидко застигають: через 7-8 годин. Фіброволокна, які входять до складу, створюють відмінний армований ефект, що відображається у високій жорсткості і міцності заливки.
Суміші для заливки під теплу підлогу дозволяють витримати різні перепади температур. До складу суміші входять пластифікатори, які перешкоджають проникненню повітря в заливається куля.
Суміші на основі гіпсу. Суміш для стяжки на основі гіпсу використовується в сухих приміщеннях. Вона дозволяє створити куля дуже високої твердості, а також через не проникає волога і повітря. Така суміш швидко висихає і твердне. Небажано застосовувати такі суміші у ванних кімнатах і при заливці різних вуличних поверхонь.


БЕТОН АБО СУХА СУМІШ?
Процес замішування суміші з одного цементу і піску досить трудомісткий, а готові суміші поставляються вже в необхідному вигляді. Тім більше слід десь знайті пісок, який буде використовуватися в першому випадку. Погодьтеся, що нікому не потрібні такі клопоти, тім більше, що якщо вартість цементу невисока, то вартість піску в малих кількостях суттєво вдарить по кишені.

Найбільш оптимальний і простий спосіб – використовувати готові сухі суміші. Купити якісну суміш для стяжки в Москві можна швидко і безпечно за допомогою нашої організації. Сучасна суміш для стяжки, ціна на яку залежить від основного сполучного матеріалу і використовуються пластифікаторів практично ідентична витрат на цемент і пісок, але в більшості випадків навіть дешевше.

ОСНОВНІ ВИРОБНИКИ СУХИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ СТЯЖКИ
Існує багато різних компаній, які виробляють сухі суміші. Купити суміш для стяжки можна в будівельному магазині. Альо більшість будівельних фахівців радять не кидатися на саму низьку вартість і невідому марку, оскільки така суміш може довго тверднути, тріскатися, в ній можуть з'єднання являтися повітряні бульбашки і т. д. Вона може бути просто неякісної і її доведеться видаляти після заливки і висихання. Свої переваги варто зупинити на наступних брендах:

1. Knauf
Найвідоміший виробник сухих будівельних сумішей. Асортимент продукції компанії включає сухі суміші на основі цементу та гіпсу. Суміші для стяжки відрізняються високою міцністю, відмінною адгезією і якісними наповнювачами. Продукція компанії дозволяє вирівнювати перепади висот до 80 мм.

2. Cerezit
Продукція компанії також популярна у всьому світі. Асортимент складається з самовиравнюючих стяжок товщиною до 2 мм Деякі сухі суміші можуть використовуватися для заливки вуличних поверхонь. Вони відрізняються міцністю і зносостійкістю.

3. Siltek
Український виробник сухих сумішей. Продукція компанії може вікорістовуватіся для вирівнювання перепадів. Суміші підходять для монтажу теплої підлоги. Використовуються як при ручному способі заливки, так і при механізованому. Широкий вибір стяжок для підлоги.

Ві зможете купити суміші для стяжки в нашому магазині. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідний вам варіант, а також розрахувати необхідну кількість матеріалу. Ми пропонуємо різні суміші для стяжки, вартість яких залежить від області застосування, складу основного сполучного елемента і пластифікаторів. Наша компанія реалізує суміші для стяжки зі складу, що дозволить швидко отримати замовлення. Ціна на суміші для стяжки мінімальна, тому що ми поставляємо матеріали безпосередньо з заводу, що виключає наявності посередницьких схем.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАЛИВКИ ПІДЛОГИ СУМІШШЮ
Перш ніж виконувати роботи з нанесення суміші для стяжки, необхідно визначитися: яку саме суміш варто використовувати і який обсяг необхідний. З цим питанням можуть допомогти фахівці з продажу нашої компанії.

Після вибору сухої суміші виконують наступні роботи:

1. Необхідно підготувати поверхню, прибравши з неї зайвій сміття і пил. Якщо приміщення вологе, то необхідно його провітрити і просушити за допомогою теплової гармати.
2. Варто виставити на підлозі орієнтири і мітки, а також зробити на стінах насічки, щоб визначити необхідний рівень заливки.
3. Слід підготувати суміш, виходячи з інструкції на упаковці. Варто суворо дотримуватися встановленої схеми заводом – виробником, тому що будь-яка суміш, при правильному приготуванні, володіє високою покривістістю поверхні і щільністю. При неправильному приготуванні можна погіршити її властивості.
4. Суміш наноситься на бетонну плиту частинами. Слід оперативно вирівнювати наливну поверхню і не затягувати час між заливкою такій площі. Такі заходи дозволять створити однорідний і міцний шар.
5.Слід почекати необхідний час для застигання суміші.
6. Після застигання уважно оглянути всю заливку на предмет тріщин і пухирців, а також заміряти необхідні рівні. Слід пам " ятати, що, застигаючи заливка трохи збільшується в об ємі через проникаючого повітря, тому по периметру приміщення необхідно зафіксувати компенсаційну еластичну Ленку товщиною 3-6 мм Після висихання суміші стрічка зрізається.
Після чорнової слід виконати чистову заливку, товщина якої буде 2-6 мм. Послідовність дій у при чистової й чорнової заливці ідентична.

КУПИТИ СУМІШ ДЛЯ СТЯГУВАННЯ В КИЄВІ
Наша компанія здійснює реалізацію різних сумішей для стяжкі за цінами нижче середньоринкових по Києву. У каталозі представлений широкий вибір продукції. Дивіться і замовляйте суміш, а наша оперативна доставка дозволить вам отримати замовлення швидко і в зручний час.

Стяжка підлоги і всі її секрети!


Стяжка для підлоги – як вона робиться і як перевірити, чи правильно вона виконана. В даній статті я не беруся навчити вас робити стяжку своїми руками, альо для перевірки, чи все вірно нікого робітники, її вистачить. 

Від ідеальної стяжки залежить дуже багато. Неправильно виконана стяжка може призвести до самим різноманітним неприємних наслідків – від скрипу підлоги до порушення гідро - і звукоізоляції, псування покладеного зверху дорогого підлогового покриття та інших жахів.

Як це не клопітно, перевіряти виконання вашими будівельниками стяжки краще на кожному етапі, тоді менше ймовірність, що в кінці доведеться все переробляти.

Отже, як же робиться «правильна» стяжка?

Насамперед демонтуємо всі до голого перекриття. Обов'язково повністю і дуже ретельно прибрати все сміття і пил, найкраще спеціальним будівельним пилососом. Всі відшарування та інші нерівності потрібно ретельно зачистити, тріщини та ями закрити цементом – найкраще безусадочними (БУЦ). Додатково поверхню потрібно прогрунтувати. Якщо є можливість по грошах – за допомогою бетонконтакта. Він недешевий, але створює прекрасне зчеплення стяжки з поверхнею (по-науковому буде адгезія).

Дуже важливий етап – визначення нульового рівня підлоги. Це рівень, на якому буде підлогу у всій квартирі, перепадів підлоги бути не повинно (виняток становлять вологі приміщення, де допустимо зробити підлоги нижче, ніж в іншій квартирі, для забезпечення гідроізоляції при аварії – про це ми говорили в статті «Ремонт ванної кімнати – технічна частина»). Зазвичай нульова відмітка прив'язується до порога вхідних дверей, але це аж ніяк не є обов'язковою. Визначивши, де буде нульовий рівень у вихідній точці, відзначаємо нульовий рівень по всій квартирі. Для цього краще всього використовувати спеціальний лазерний прилад – нівелір. Якщо ви робите стяжку своїми руками, це придбання може бути досить дорогим (хоча його можна потім успішно перепродати мінімум за півціни), альо якщо у найманих робітників немає такого приладу, то подумайте кілька разів, чи варто їм довіряти вашу квартирку. Може, хтось по-старому, ватерпасом, правильно відзначить нульовою підлогу, але на мій погляд, будівельники, які використовують сучасні прилади, все ж більш гідні довіра. Загалом, з допомогою наявного обладнання відзначаємо на стінах суцільну лінію чистої підлоги.

Тепер потрібно відміряти нижче нульової позначки рівень нашої майбутньої стяжки. Цей рівень залежить від того, яке підлогове покриття ви плануєте укладати в даному конкретному приміщенні. У результаті висота стяжки в різних приміщеннях буде різною – це правильно, так і повинно бути: плитка з клейовим шаром має одну висоту, а паркет з відповідною підкладкою – іншу. Висоту шкірного кулі (чистове покриття я маю на увазі) необхідно розрахувати заздалегідь, інакше буде незрозуміло, яку висотою робити стяжку. Не забудьте врахувати, де потрібно, тепла підлога! Робимо позначки, потім суцільними лініями малюємо рівень стяжки в кожному приміщенні. Якщо ви використовуєте наливні самовирівнюючі суміші, то далі можете не читати, а заливати прямо до рівня стяжки. Тільки спершу треба акуратно перевірити, немає чи на підставі дірок в нижнє приміщення. Ми ж далі розглядаємо стяжку з класичної суміші вода-пісок-цемент.

Тепер треба зробити такі ж позначки всередині приміщення. Називаються вони марками. Марки можна робити різними способами. На мій погляд, хороший спосіб – висвердлити в підлозі відчини вставляти дюбелі і вкрутити саморіз так, щоб їх капелюшки були точно на рівні нашої майбутньої стяжки (або, якщо ви будете ставити маяки прямо на марки, нижче чітко на висоту маяка – про маяки далі). Розташування марок і відстань між ними залежить від того, яким правилом буде рівнятися стяжка і якої довжини у вас маяки (правило краще використовувати не довше 2 м, тобто щоб правило довжиною 2 м не з'їжджало з маяків, їх потрібно встановити на відстані 10 см від стіни і паралельно один одному на відстані 1м80 см). Маяки – це по суті рейки, по яких буде їздити правило при вирівнюванні стяжки. Вони можуть бути з металевого профілю, наприклад. Їх потрібно жорстко зафіксувати між марками (або на марки, якщо можливо) так, щоб верхня площина маяків збіглася з площиною рівня стяжки, наприклад, на цементний плитковий клей. На даному етапі потрібно оцінити перепад висот підстави. Можливо, десь навіть будуть «горбі» вище рівня стяжки – це погано. Їх потрібно буде збивати або переносити позначку чистої підлоги вище і починати все спочатку.

Взагалі товщина стяжки із звичайного цементного розчину з піском і водою повинна бути не тонше 4 см (природно, мається на увазі основна площа стяжки), але ні в якому місці стяжку не можна класти в нуль, тобто щоб проступало підстава – така стяжка не буде триматися, вона розтріскається і ви її викинете. Повинно бути в будь-якому місці ну хоча б 2 см – це в ідеалі. І бажано в місцях, де стяжка буде тонше 2 см, зробити додатковий контактний гребінчастий куля з цементного плиткового клею, інакше потім стяжка може тріскатися (відшаровуватися від основи, що дуже недобре). Альо якщо куля стяжки буде більше 7-8 см, то краще трохи підняти підстава, поклавши під стяжку якийсь легкий матеріал, наприклад, керамзит, інакше стяжка буде занадто важкою, не кожному перекриття така рекомендована навантаження – а зверху ще буде фінішне покриття, меблі і так далі.

Вздовж стін та біля дверного прорізу до затоки стяжки потрібно встановити спеціальну стрічку, яка не дасть стяжці підійти впритул до стін. Вийде так звань деформаційний шов. Він потрібен для того, щоб стяжці при зміні температур було куди розширюватися, інакше вона розтріскається. Якщо приміщення велике (більше 20 м), то варто зробити додатковий шов в середині приміщення. Всі ці шви потім заповняться герметиком. У місцях з'єднання стяжок різного рівня потрібно поставити опалубку, наприклад, з фанери, щоб верхня стяжка не намагалася перекласти на нижню.

Тепер про розчин. Його зазвичай роблять з готової цементно-піщаної суміші, додаючи в неї необхідну кількість води (зазвичай зазначено прямо на мішку з сумішшю) і, якщо потрібно, всілякі пластифікатори і тому подібні добавки. Вісь тут важливо: ні в якому разі не можна наливати більше води, щоб легше було заливати і рівняти стяжку – при надлишку води стяжка точно розтріскається, до бабки не ходи. Води повинно бути стільки, щоб зліплений руками грудку, не розтікався і не розсипався, а тримав форму. Тобто розчин потрібно не заливати, а укладати. І потім вирівнювати правилом, поклавши його на маяки. Зрозуміло, починати потрібно від далекого від дверей кута, поступово просуваючись до виходу. Приділіть увагу кутах і ділянках вздовж стін – навіч не потрібно робити ніде, це халтура.

Ось, власне, стяжка і укладена. Однак це ще не кінець. Щоб навіть дуже правильно укладена стяжка не дала в результаті шлюбу, за неї ще треба доглядати, поки вона не застала остаточно. Вона винна саме застигнути, а не засохнути, саме тому зверху її необхідно періодично (в залежності від температури в приміщенні) змочувати водою (не поливати, а зволожувати, без фанатизму) і можна накривати після цього плівкою, тоді не часто доведеться це повторювати. Не дозволяється попадання на готову стяжку прямого сонячного світла, протягів.

Тепер будемо перевіряти, чи все вийшло добре. Стяжка повинна мати однорідний сірий колір. Ніяких тріщин на ній бути не повинно! Можуть бути подряпини і подібні дрібні нерівності – це не страшно. Рівність потрібно перевірити все тим же двометровим правилом – прикласти його до стягування в різних місцях і в різних напрямках. Допустимий зазор між правилом і стяжкою в будь-якому місці – не більше 4 мм. Тепер потрібно перевірити стяжку на площину, тобто на відхилення від горизонту. Це робиться за допомогою рівня – водяного або лазерного. Відхилення за рівнем у відповідності зі стандартами не повинно перевищувати 0,2% довжини приміщення і в будь-якому разі не бути більше 50 мм. Ну і останній етап – простукування стяжки. Це робиться торцем дерев'трав'яного бруска.Не полінуйтеся - простукаєте акуратно всю стяжку.  Звук скрізь повинен бути дзвінким.  Глухій звук (стяжка «бухтить») показує, що має місце відшарування стяжки від підстави - по-хорошому, це в будь-якому випадку вимагає перероблення.

 Якщо ви виявили, що стяжка виконана неякісно, і не впевнені, що вдасться домовитися з напартачили будівельниками - краще відразу викликайте експерта.  Якщо погана якість стяжки підтвердиться, його послуги будуть оплачені тімі ж будівельниками.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner