Продавець ЛІНКОР розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
63 відгуків
ЛІНКОР
+380 (97) 642-20-05

Сітка будівельна

СІТКА ЗВАРНА


У будівельній справі операції армування використовуються давно, але ніколи не втратять своєї актуальності. Посилення крихких і рухомих матеріалів можна виробляти штучними елементами, але швидше й простіше застосувати для цього металеву зварну сітку, купити яку в Москві не складі праці. 

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ СІТКА ЗВАРНА ВІД СВОЇХ АНАЛОГІВ
Металева сітка поділяється на «комп'ютер» і «зварену». Перший вид матеріалу відрізняється пробачимо вільним переплетенням дротяних витків, а (як це зрозуміло з назви) одного вироблена з використанням зварювання дроту качка й основи в місцях їх перетину.
Отримане жорстке з'єднання взаємно перпендикулярних елементів дозволяє розраховувати на стабільність форми виробу, на його просторову міцність.

Створюється металева сітка з дроту гарячекатаної. Зварювання тут використовується точкова, що виконується в автоматичному режимі. Після зварювальної складання сітки ми отримуємо відповідні клітинки по формі прямокутника або квадрата.
Крім дроту тут може вікорістовуватіся також пруток арматури до 10 мм і більше, в тому числі виділяють продукцію з гладкими поверхнями або з періодичним профілем перерізу.

Дріт, що використовується для створення зварної сітки недорого, може бути виконаною з чорної вуглецевої сталі. Також вона може бути заздалегідь оцинкованої, хоча подібне рішення все одно не дуже практичне, адже в процесі зварювання місце перетину сильно нагрівається, що призводить до розплавлення цинку і втрату цінних антикорозійних властивостей. Тому більш виправданим є метод, при якому сітка спочатку зварюється з чорної дроту, а вже потім сітка піддається холодного або гарячого цинкування.

На заключних етапах виробництва сітка зварна з прутка нарізається на «карті» (штучні плоскі вироби квадратної або прямокутної форми), а продукція з тонкого дроту згортається в рулони, а торці рулонів у свою чергу запаковуються в картон, полотно або поліетилен. 

Особливо актуальний у Києві сітка зварна, яка крім цинкового шару має ще й прошарок полімерну. Такий прокат непросто відмінно захищений від корозії, але також прекрасно виглядає, приємний на дотик. Сітка з полімерної захистом вартість має більш високу.

ПЕРЕВАГИ СІТКИ ЗВАРНОЇ
1. Матеріал з заданими розмірами комірок підходить для вирішення широкого кола завдань. Сіткою можна не тільки армувати, але і робити з потужною сталевої сітки несучі і самонесучі просторові конструкції.
2. Жорстка зв'зв'язок між прутками/дротами дозволяє уникнути процесів розтягування – це необхідно, наприклад, щоб армувати бетон.
3. Міцність металевої сітки і її пружність дає можливість використовувати матеріал у таких навантажуємо сферах як дорожнє будівництво. 
4. Враховуючи високу ступінь готовності, сітка дозволяє суттєво економити час і трудовитрати порівняно з армуванням, яка виконується із прутів штучних, які потрібно виставити і зв'зв'язати воєдино.
5. Навіть м'яка сітка добре тримає форму при достатньої гнучкості, тому її можна застосувати навіть на округлених та криволінійних поверхнях.
6. Оцинкована сітка відмінно протистоїть корозії і хімічних анресивних речовин розчінів.
7. Ціна оцинкованої сітки невисока (ще більш бюджетну є вартість сітки, зробленої із звичайної сталі).


ДЕ ЗАСТОСОВУЮТЬ СІТКУ ЗВАРНУ
Основне призначення сіткової продукції, звичайно, полягає в армуванні. Сітка замовляється оптом і в роздріб щоб заливати стяжки. Матеріал з нетовстий дроту відмінно підходить для укладання в шар бітумної мастики або наноситься на похилі поверхні рідкої теплоізоляції, для захисту грунту/щебеню від сповзання.

Сітка зварна полімерна відмінно підходить для швидкого створення практичних і красивих огорож на ділянці або огорож на дитячій/будівельному майданчику.

Оцинкована продукція дуже часто купується, якщо необхідно виконати загородку для домашньої птиці або зібрати вольєр для великих домашніх тварин.Окремим видом необхідно вважати зварену сітку, яка використовується при будівництві доріг - вона називається «дорожня».  Ця сітка виробляється, як правило, без цинкового шару, має відносно великий діаметр прутків в 3-4 мм.  Є також вироби, спеціально призначені для армування кладки і для виконання гнучких перев'зв'язок.  Називається така зварна сітка «кладочна», вона також в основному поставляється в картах, вироблена з дроту діаметром 1-2 мм

 КРИТЕРІЇ ВИБОРУ СТАЛЕВА сітка
 1. Якщо чі захисний шар (цинк, полімерне покриття)?
 2. Який діаметр дроту застосований?
 3. Який розмір осередків (разом з діаметром дроту визначає міцність)?
 4. Які габарити карти (яка довжина і ширина рулону)?
 5. Ціна сітки зварної сталевої?

 

СІТКА ФАСАДНА


Полімерна сітка є невід'ємною частиною сучасних технологій зведення будинків різного призначення. Якщо порівнювати з витратами на інші комплектуючі для об'єкта, то сітка фасадна коштує недорого, але значимість її переоцінити неможливо.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ДОПОМАГАЄ ВИРІШИТИ ФАСАДНА СІТКА
Деякі матеріали володіють високою жорсткістю, але вони при цьому самі по собі не можуть забезпечити належної надійності. В певних умовах їм бракує пластичності, з-за чого деталі або готові прошарку виявляються занадто крихкими. Тому в будівельному справі для збільшення несучих і самонесучих властивостей часто застосовується метод під назвою «армування».

Армування не завжди передбачає використання металевих стрижнів і дротів, і не завжди воно стосується створення ЖБ-монолітів. Полімерна сітка фасадна, по суті, працює так само, як і арматурний каркас, але може ще багато чого.

У Києві купити стеклотканеву сітку рекомендують, щоб:

Скріпити матеріал стяжки і змусити його працювати, як єдине ціле, без появи тріщин. Підходить для заливки нівелірмаси.
Скріпити неміцну осипающу основу.
Посилити захищає шар на поверхні утеплювача, запобігаючи його продавлювання і усуваючи можливість інших механічних пошкоджень.
Полегшити процес нанесення розчинів на гладенькі поверхні, в тому числі процес нанесення розчинів тонкими шарами при виконанні ремонту.
Утримати на своєму місці текучі або сипучі матеріали, наприклад, щоб створити стабільну поверхню з бітумної гідроізоляційної мастики, вирівняти стелю.
Сформувати виробів заданої форми – замовляють сітку фасадну для створення кутів на стінах, відкосів, напівкруглих і сферичних поверхонь.
Закрити стики між будівельними плитами (бетонними плитами перекриття, ГКЛ, ЦСП...).
Поліпшити взаємне зчеплення не дуже сумісних матеріалів, наприклад, якщо потрібно вирівняти поверхню з деревосодержащих плит (ОСП, фанера) або облицьовувати їх керамічною плиткою.
Уникнути деформацій при сильному періодичному нагріванні – добре допомагає при оздоблювальних роботах на підлогах з вбудованою в масив системою Тепла Підлога.
При роботі в грунті виконати функцію захисту основних прошарків від коренів рослин.
Посилити виріб, створене на виробництві (виконане з гіпсу, пластику, скла, бетону, полімерних композицій...).
Створити різні добірні елементи для «мокрого» фасаду з: куточки, гнучкі профілі, маяки...
Очевидно, що найчастіше сітка склотканева купується для виконання штукатурних і шпаклювальних робіт. Хоча вона знаходить активне застосування при обробці приміщень зсередини, все-таки більше підходить для вуличних робіт і носить назву «сітка фасадна».

Важливі технічні особливості фасадної сітки

Матеріал являє собою полотно, яке поставляється споживачеві звернутих в рулон. Ширина полотна зазвичай становить близько 0,9-1,2 метра, його довжина знаходиться в межах 40-50 метрів.

Нитки полімерної сітки виконані з міцного скловолокна. Вони переплітаються з формуванням осередків розміром 2,5Х2,5 мм до 10Х10 мм і більше.

Перехресне з'єднання ниток зроблено нерухомо, тому сітка штукатурна будівельна добре протистоїть розтягуючих і зміщує навантажень.

Взагалі одним з ключових показників фасадної сітки виступає міцність на розрив. Непрямим показником цієї характеристики буде щільність матеріалу.

Високоякісна сітка фасадна:

  • Не боїться вологи.
  • Не втрачає міцності під сонячними УФ-променями.
  • Зберігає пластичність при низьких температурах.
  • Не розкладається у кислому середовищі будівельних розчинів.
  • Має точну геометрію полотна.
  • Лягає на поверхню без утворення «бульбашок».
  • Легко розмотується.

ЯК ВИБРАТИ СІТКУ ДЛЯ ФАСАДУ
Купувати фасадну сітку необхідно в залежності від того, які роботи потрібно буде нею виконувати. Виробники зазвичай вказують на допустиму сферу використання матеріалу, але можна орієнтуватися на розподіл сіток по 3-му категоріям, де основним критерієм в основному виступає щільність:

Сітка для фасаду, міцна, стійка до лугів (від 165 до 250 г/м2).
Сітка універсальна легко витримує лужне середовище розчинів (від 145 до 165 г/м2).
Сітка для інтер'єру – малярська, для тонких шарів (50-70 г/м2).

 

СІТКА РАБИЦЯ


Сітка, відома під назвою «Рабиця», відома вже більше ста років. В основному вона використовується для створення недорого паркану, але є й інші варіанти застосування сітки рабиці в Києві.

ОСОБЛИВОСТІ МАТЕРІАЛУ
Даного типу сітка виготовляється з тонкої (вуглецева сталь) дроту. Головна відмінність Рабиці від інших схожих виробів полягає в тому, що вона зроблена плетінням. Дріт тут особливим чином згинається, верстати створюють своєрідні приплюснуті витки. Потім ці спіралі скручуються один з одним, утворюючи квадратні чи ромбовидні осередки.

Залежно від поставлених завдань, виробник використовує або звичайний чорний металопрокат в якості сировини, або застосовує оцинкований дріт, яка не боїться корозії від вуличної вологи. Є також моделі рабиці, де дріт крім захисного шару цинку додатково ще має зовнішній кольоровий шар з полімерного матеріалу.

Отримане металеве полотно відрізняється багатьма корисними якостями, починаючи від хорошої міцності і практичності, закінчуючи невеликою ціною сітки рабиці в порівнянні з будь-якими іншими матеріалами.

Переваги Рабиці не завжди очевидні, перерахуємо основні:
Надійність. Матеріал витримує великі механічні навантаження, так як володіє серйозними пружними властивостями і рухомими з'єднаннями між витками. Завжди є можливість придбати сітку рабицю з необхідними характеристиками міцності для конкретних умов.
Прозорість. Сітка не затінюють ділянку, вона не перешкоджає руху повітря, не заважає переглядати простір, не псує зовнішній вигляд.
Зручність у використанні, швидкість монтажу. Зробити паркан з рабиці вийде в максимально короткі терміни. Сітку рабицю кріплять на стовпи, іноді між стовпами на додаток натягують поперечні троси, або приварюють перемички з прута або тонкої труби.
Гранично низькі витрати. Ціна рабиці сітки завжди виходить самою низькою, тому її так часто вибирають для створення огорож як постійних, так і тимчасових.
Тривалий термін служби при низьких експлуатаційних потреб. Добре змонтований сітковий паркан відпрацює не менше будь-якого іншого, особливо якщо обрана оцинкована або сітка рабиця з полімерним покриттям.
Естетичність. При якісному акуратному монтажі рабиця буде стильно і солідно виглядати, особливо красива кольорова сітка із захисною забарвленням. 
Як використовують рабицю:
Головне призначення – це паркани. Огорожа відмінно себе показують у важких умовах будмайданчиків, сітка нормально себе покаже на присадибній ділянці.
Створення спортивних об'єктів. Рабиця прекрасно витримує удари м'яча, добре протистоїть вандальному впливу. З такого матеріалу роблять огорожі для баскетбольних або футбольних майданчиків, огороджують поміст для єдиноборств...
Загородки для тварин. Рабицею можна зробити надійний вольєр для великого домашнього вихованця або простір для утримання домашньої птиці.
В умовах виробничого підприємства з рабиці збирають екрани, перегородки, в обох випадках матеріал незамінний в якості захисту людей і обладнання.
Зміцнення схилів, насипних грунтів, виробок, відвалів. Укладена зверху металева сітка не дає камінню обсипатися або ґрунтів зсуватися.
Рабиця з невеликим розміром комірки дозволяє швидко просіяти велика кількість сипучих матеріалів.
За допомогою рабиці успішно армують штукатурні замети. 
З сітки рабиці роблять захисні навіси, які захищають від падіння бурульок з даху.
Рабиця, закріплена на вертикальній конструкції, є чудовою основою для зростання витких рослин.
Такою сіткою захищають міські поверхні від розклеювачів оголошень...
ВИДИ СІТКИ РАБИЦІ
Сітка рабиця представлена в торгових точках у вигляді щільно згорнутих рулонів, які можуть бути загорнутими у папір або поліетилен (іноді краї закриті щільною тканиною). Довжина сіткового рулону технічно не обмежена, але в основному найпростіше купити рабицю довжиною від 10 до 18 метрів. Ширина рулону визначить, наскільки високим вийде зробити паркан. Вибрати можна продукцію висотою від 1000 до 3000 мм.

Принципово важливим моментом при виборі сітки завжди буде товщина використовуваного дроту. Рабиця тим міцніше, чим товще її дріт. Для конкретних завдань споживач може замовити сітку рабицю недорого товщиною 1,5 мм або матеріал з таким же плетінням, але з товщиною дроту до 6 мм. 

Ще один важливий параметр – це розмір і форма осередку. За розміром формі комірка може бути квадратної або ромбічної, що в основному визначить зовнішній вигляд огорожі. За розміром комірки можна визначити, який міцністю вийде огорожу: чим осередок менше, тим паркан буде надійніше. Мінімальні габарити квадрата/ромба складають 15Х15 міліметрів, максимальні розміри серійної продукції доходить до 100Х100 мм. Найбільш популярним варіантом сітки рабиці є матеріал з параметрами 50Х50 Х2 мм. 

В залежності від умов експлуатації, сітку рабицу замовляють з різною корозійною стійкістю. Для армування стяжки або штукатурки оптом і в роздріб набувають сітку з незахищеною чорної дроту. Для створення постійних огорож купують недорогі сітку рабицу з цинковим покриттям або більш довговічну - з полімерним покриттям.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner