ПЛІВКА ПОЛІЄТИленОВА
Активне використання в сучасному будівництві різних плівок і тонких мембранних полотен вже давно нікого не дивує. Такі матеріали як руберойд чи пергамін – відходять на другий план, і все частіше віддають перевагу в Києві купити поліетиленову плівку, більш технологічну і довговічнішою.
ЯКІ ВОЛОСТИЧНОСТІ ПОЛІЄТИленУ ЦІНУЮТЬСЯ ЗА ЗВЕДЕННІ БУДІВЛІ
Плівка поліетиленова, замовити яку можна в багатьох торгових точках, проводиться екструзією з поліетилену високого тиску. Крім головного синтетичного сировини до складу можуть входити стабілізуючі і фарбувальні добавки, а також іноді армуюче матеріали. Поставляється поліетилен у вигляді згорнутого в рулон полотна, в тому числі у вигляді рукава або напіврукава.
Полотна в будівельному справі в основній своїй масі покликані виконувати захисну функцію і функцію розділову. Тобто будь-яка плівка, по суті, є мембраною, деякі з них абсолютно не пропускають нічого крізь собі, інші ж можуть мати часткової пропускною здатністю (наприклад, забезпечена дифузія пари). Поліетилен націлений на повну ізоляцію, тому вирішує спеціалізований коло завдань.
Ергономічність. Маючи невелику товщину, поліетиленова плівка ще і зовсім небагато важити, і зовсім не впливає на загальну товщину багатошарових конструкцій.
Ізоляційна здатність. Гідроізоляція – головна причина, по якій поліетилен для будмайданчика замовляють. Однак непроникність для краплинної води і непроникність для пара водяного також доповнюється непроникністю для пилку, для газу/диму і для різних видів забруднення. Тонкі плівкові матеріали купують для організації укривок, для забезпечення перешкоди, яку не можна продути і для використання у вигляді гідроізоляційних полотен.
Стійкість до багатьох хімічно агресивним речовинам. Поліетилен нормально контактує з кислотами, бітумами, луками... Він не боїться впливу цементного розчину, сумішей на основі гіпсу чи вапна, тому може використовуватися в якості підкладки, наприклад, при створенні монолітної стяжки.
Стійкість до біологічних ражень. Поліетилен не їстівний для гризунів, він не цікавить комах шкідників, не є живильною речовиною для бактерій і грибів. Сам по собі поліетилен не старіє, він не розпадається з годиною, якщо не знаходиться під відкритим сонцем.
Пластичність, пружність, гнучкість... Плівка поліетиленова недорого дозволяє створити ефективний захист на поверхні будь-якої форми. Полотно повторити будь-які вігіні в межах розумного витримає механічні навантаження.
Простота обробки. Поліетилен легко ріжеться, може приклеюватися за допомогою, наприклад, бітумної мастики. Тонке полотно фіксується на місці степлерними скобами, цвяхами, іншими матеріалами.
Поліетилен не боїться перепадів температури, він зберігає свої властивості навіть при -50 до +80 градусів.
Світлопропускна здатність. При зведенні/ремонті будинку дане властивість не так актуально (хоча при захисті будівельних лісів або при забиванні віконних прорізів якісне освітлення позбавимо не буде), тоді як у вигляді елементу, що захищає теплиці/парника поліетилен повинен бути максимально прозорим.
Помірна ціна поліетиленової плівки будівельної. У порівнянні з іншими матеріалами (з гідроізоляційними бітумними полотнами і мембранами в тому числі) витрати на таку ізоляцію виходять мізерними, а ефект при правильному застосуванні – колосальний.
ДЕ ВІТОРИСТУЙТЕ ПОЛІЄТИНОВНІ ПЛІВКОВЕ ПОЛОТНО
Якщо говорити тільки про будівництво та побутове використання, то все одне ці сфери досить широко освоєні виробниками. Список варіантів застосування виходить такий:
Створення парників, теплиць і т. п.
Паковання, захист будматеріалів від пошкодження (накривають деревину в штабелях і запаюють пиломатеріали профільовані, застеляють підлогу перед укладанням сухих сумішей...).
Тимчасові укриття будівельних конструкцій перед монтажем фінішних матеріалів (покрівельний настил, стіни і платформи дерев'яного каркасника, заповнення віконних прорізів...).Підстильний і захисний куля для кулі бетону (наприклад, використання всередині опалубки для запобігання втрати цементного молока).
Захист залитого але ще не дозрілого бетону від розмивання дощем або від пересихання на сонце. Під поліетиленом процес утворення цементного каменю відбувається правильніше.
Створення пароізоляційній перепони. Поліетилен теляти під мінвату в міжповерховому перекритті, щоб вона не воложилася, плівка активно застосовується при утепленні зовнішніх стін зсередини будинку.
Створення гідроізоляції. Поліетилен армований укладають на перекриття перед заливкою стяжки, гладкий звичайний поліетилен встеляють на підлогу під паркетну дошку або під ламінат. Поліетиленовою плівкою дешево захищають великі площі - застеляють канали та резервуари, використовують при багатьох ландшафтних роботах.
Захист готових оброблених конструкцій, елементів інтер'єру та побутової техніки від псування під час триваючого ремонту ...
ЯК ВІБРАТІ поліетиленові ПЛІВКУ
Одним із самих основних параметрів варто вважати щільність полотна, яка допоможе визначити, наскільки плівка міцна. Аналогічну інформацію можна отримати, знаючи товщину полотна. Залежно від поставлених завдань, купити плівку поліетиленову можна товщиною від 20 до 300 мкм.
Звичайна або армована. Армований поліетилен гарний своєю стійкістю до розриву. Вартість армованого поліетилену листотно вище, але крім міцності він ще й, як правило, має «світостабілізації».
Стійкість до УФ-променів. Стабілізуючі добавки дозволяють кілька років застосовувати поліетилен без захисту під відкритими сонячними промінями.
Розмір полотна. Заздалегідь варто визначитися, який формат рулону вам підійде найкраще. Можливо, більш логічним буде замовити рукав, який після розпуску утворює полотно шириною 3 метри, замість простого одношарового полотна шириною 1,5 метра.
Прозорий або тонований. Прозорість особливо затребувана в сільському господарстві, тоді як на будівництві більш важливими можуть виявитися показники світлочутливості, або, наприклад, низька ціна чорної вторинної плівки.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
- Ціна: від 2 100 ₴